Rejestracja

3 miesiące darmowych testów
20 sms'ów gratis

Logowanie

Komunikacja SMS w branży handlowej - Sprzedaż węgla

Komunikacja

Komunikacja SMS pozwala na szybkie i skuteczne dotarcie do klienta. Często telefon komórkowy jest jedynym medium komunikacji w Państwa branży ( sprzedaż węgla ) z odbiorcami indywidualnymi mieszkającymi głównie w mniejszych miejscowościach bądź też na wsiach. SMS pozwala na

  • wysłanie wiadomości o obniżce cen na węgiel potocznie nazywanej promocją
  • sezonowe informowanie klienta o potrzebie zakupu węgla
  • komunikację z dostawcami produktów
  • wysłanie kuponów rabatowych na konkretne produkty
  • nawiązanie komunikacji zwrotnej czyli zamawianie węgla
  • założenie centrum komunikacyjnego z klientami w postaci naszej aplikacji MULTIBRAMKA

Marketing mobilny

Za pomocą SMS-a można poinformować klientów o nowych usługach i aktualnych promocjach.

Dzięki marketingowi mobilnemu możliwe jest błyskawiczne i skuteczne dotarcie do wielu odbiorców w krótkim czasie. Wiadomość wysłana bezpośrednio na telefon daję pewność, że klient odbierze go w odpowiednim czasie i ją przeczyta. Odpowiednia treść może poprawić Państwa wizerunek.

Innym typem promocji są kupony rabatowe dla klientów, którzy w niedalekiej przyszłości mogą szukać nowych usług z Państwa usług. Takie kupony w postaci kodów można wysłać również SMSem.

Kolejnym elementem marketingu, istotnym przy utrzymaniu dobrych relacji z klientem jest wysyłanie życzeń urodzinowych bądź świątecznych.

Za pomocą serwisu SMESKOM mogą Państwo tworzyć programy lojalnościowe i motywacyjne aby utrzymywać pozytywne relacje z klientem.

SMS'y można wykorzystać do dialogu z klientem, co pozwala nie tylko wysyłać ale również odbierać wiadomości oraz je przechowywać i katalogować.

Kampanie SMS

Oferujemy również przygotowywanie kampanii SMS. Nie muszą Państwo zakładać konta w naszym serwisie. Do wysyłki potrzebne będą jedynie: tekst SMS'a jaki ma zostać wysłany do odbiorców oraz plik z numerami telefonów. Po otrzymaniu dyspozycji rozpoczniemy wysyłkę w godzinach, które Państwo z nami ustalą.

Kampanie SMS'owe proponujemy tworzyć z wykorzystaniem SMS'ów typu Powiadomienia, wyglądają bardziej profesjonalnie z racji np. nazwy firmy w nadpisie (w miejscu, w którym normalnie pojawia się numer telefonu)

Przykładowe koszty usług


Rodzaje SMS'ów Ilość SMS-ów Koszty
SMS'y typu Powiadomienia 2000 230 PLN
SMS'y typu Eko 2000 120 PLN

Cennik usług : Kliknij


Przy większej ilości SMS'ów prosimy o kontakt telefoniczny, przygotujemy dla Państwa ofertę indywidualną

Zapraszamy do kontaktu z nami - informacje tutaj. Oferta handlowa nie jest w stanie wyjaśnić wszystkich możliwości systemu oraz rozwiać wszystkich wątpliwości dotyczących sposobu wykorzystania. Odpowiemy na każde pytanie oraz doradzimy jak najlepiej dopasować usługę do aktualnych potrzeb.