Rejestracja

3 miesiące darmowych testów
20 sms'ów gratis

Logowanie

Komunikacja SMS w branży ochroniarskiej

Komunikacja

Komunikacja SMS jest bardzo pomocna w firmach posiadających nie tylko sporą ilość pracowników, pracujących głównie w terenie. Pozwala ona w prosty sposób na szybkie i skuteczne wysłanie :

  • pytania o gotowość do pracy w konkretnym dniu
  • przypomnienia o potrzebnie zrobieniu okresowych badań lekarskich
  • prośby o stawieniu się w siedzibie firmy

SMS'y można wykorzystać również w celach technicznych tzn można komunikować się z ochroniarzami podczas obchodu danego obiektu chronionego lub też jako sprawdzanie aktywności nocnej

SMS'y są niezastąpione w celach marketingowych tzn jako nośnik informacji do przyszłych lub obecnych klientów z ofertą cenową bądź życzeniami noworocznymi.

Kampanie SMS

Oferujemy przygotowywanie kampanii SMS. Nie muszą Państwo zakładać konta w naszym serwisie. Do wysyłki potrzebne będą jedynie: tekst SMS'a jaki ma zostać wysłany do odbiorców oraz plik z numerami telefonów. Po otrzymaniu dyspozycji rozpoczniemy wysyłkę w godzinach, które Państwo z nami ustalą.

Kampanie SMS'owe proponujemy tworzyć z wykorzystaniem SMS'ów typu Powiadomienia, wyglądają bardziej profesjonalnie z racji np. nazwy zakładu energetycznego w nadpisie (w miejscu, w którym normalnie pojawia się numer telefonu)

Przykładowe koszty usług


Rodzaje SMS'ów Ilość SMS-ów Koszty
SMS'y typu Powiadomienia 2000 230 PLN
SMS'y typu Eko 2000 120 PLN

Cennik usług : Kliknij


Przy większej ilości SMS'ów prosimy o kontakt telefoniczny 24 362 08 24, przygotujemy dla Państwa ofertę indywidualną

Zapraszamy do kontaktu z nami - informacje tutaj. Oferta handlowa nie jest w stanie wyjaśnić wszystkich możliwości systemu oraz rozwiać wszystkich wątpliwości dotyczących sposobu wykorzystania. Odpowiemy na każde pytanie oraz doradzimy jak najlepiej dopasować usługę do aktualnych potrzeb.