Rejestracja

3 miesiące darmowych testów
20 sms'ów gratis

Logowanie

Komunikacja SMS wspomagająca pracę spółdzielni mieszkaniowych

Komunikacja

W przypadku spółdzielni mieszkaniowych kontakt z mieszkańcami zwykłymi drogami bywa nieskuteczny. Zawieszone kartki często uciekają przed wzrokiem mieszkańców. Niestety nie ma też czasu aby traktować ich indywidualnie i informować osobiście dlatego nieocenioną pomocą byłaby masowa a także indywidualna komunikacja SMS, pozwalająca na

  • powiadomienie wszystkich mieszkańców o badaniu licznika
  • poinformowanie o zdarzeniach wyjątkowych, np czyszczenie dachu
  • poproszenie o obecność w mieszkaniu
  • wysłaniu informacji o zadłużeniu mieszkania
  • powiadomienie o wizycie kominiarzy
  • nawiązanie komunikacji zwrotnej czyli odbieranie wiadomości od mieszkańców nie tylko odnośnie wyżej wymienionych przypadków ale również spraw indywidualnych
  • założenie centrum komunikacyjnego z mieszkańcami w postaci naszej aplikacji MULTIBRAMKA

Windykacja

Oprócz oficjalnych pism być może najpierw wystarczyłoby przypomnieć mieszkańcom o płatnościach. Wiele firm wykorzystuje takie działania z sukcesem.

Dzięki SMESKOM możemy

  • powiadomić wszystkich mieszkańców o zbliżających się płatnościach
  • wysłać informacje o przeterminowanych płatnościach

Kampanie SMS

Oferujemy również przygotowywanie kampanii SMS. Nie muszą Państwo zakładać konta w naszym serwisie. Do wysyłki potrzebne będą jedynie: tekst SMS'a jaki ma zostać wysłany do odbiorców oraz plik z numerami telefonów. Po otrzymaniu dyspozycji rozpoczniemy wysyłkę w godzinach, które Państwo z nami ustalą.

Kampanie SMS'owe proponujemy tworzyć z wykorzystaniem SMS'ów typu Powiadomienia, wyglądają bardziej profesjonalnie z racji np. nazwy spółdzielni w nadpisie (w miejscu, w którym normalnie pojawia się numer telefonu)

Przykładowe koszty usług


Rodzaje SMS'ów Ilość SMS-ów Koszty
SMS'y typu Powiadomienia 2000 230 PLN
SMS'y typu Eko 2000 120 PLN

Cennik usług : Kliknij


Przy większej ilości SMS'ów prosimy o kontakt telefoniczny, przygotujemy dla Państwa ofertę indywidualną

Zapraszamy do kontaktu z nami - informacje tutaj. Oferta handlowa nie jest w stanie wyjaśnić wszystkich możliwości systemu oraz rozwiać wszystkich wątpliwości dotyczących sposobu wykorzystania. Odpowiemy na każde pytanie oraz doradzimy jak najlepiej dopasować usługę do aktualnych potrzeb.