Rejestracja

3 miesiące darmowych testów
20 sms'ów gratis

Logowanie

Trzy poziomy wsparcia

Współpraca z kilkuset firmami, które aktywnie korzystają z naszych usług, uświadomiła nam, że potrzeby w temacie wsparcia biznesowego i technicznego mogą być bardzo różne. Koncentrujemy się na zapewnianiu maksymalnej funkcjonalności, ogromną wagę przywiązujemy jednak do jakości obsługi naszych klientów.

Poza użytkownikami, których można nazwać „włącz i zapomnij” liczącą grupą są klienci, którzy kontaktują się z nami regularnie, wpływają na działanie systemu, jego funkcjonalności i sposób obsługi. Dla nich często zwiększamy możliwości funkcjonalne, przygotowujemy specjalne raporty, czy aktywnie pomagamy w integracji i późniejszym rozwiązaniu problemów. Dla tego typu klientów przygotowaliśmy poziom wparcia 'Business'. Dla bardziej wymagających klientów, posiadających konkretne wymagania oraz dla tych którzy nie idą na kompromis, mamy ofertę w postaci poziomu wsparcia 'Enterprise'.

Dopasowanie do potrzeb jest dla nas kluczowe i właśnie z tego powodu wyodrębniliśmy trzy poziomy wsparcia. Mamy nadzieję, że każdy z naszych klientów będzie mógł wybrać z naszej oferty odpowiednie dla siebie rozwiązania.

Wsparcie na poziomie ENTERPRISE

Indywidualne rozwiązania dla firm, które wymagają dedykowanych rozwiązań. Warunki wsparcia są negocjowalne, istnieje możliwość integracji indywidualnych interfejsów i funkcjonalności. Pomagamy przy wdrożeniu interfejsów, w razie potrzeby możemy je dopasować i rozszerzyć.

Wsparcie na poziomie BUSINESS

Idealne rozwiązanie dla firm, które wymagają dedykowanych rozwiązań. Warunki wsparcia są negocjowalne, istnieje możliwość włączenia indywidualnych interfejsów i funkcjonalności. Pomagamy przy wdrożeniu interfejsów, a w razie potrzeby możemy je dopasować i rozszerzyć.

Rozliczenie miesięczne składa się ze stałego abonamentu oraz opłaty za przesłane SMSy.

Wsparcie na poziomie OFFICE

Rozwiązanie dla klientów, którzy nie mają wysokich wymagań związanych z obsługą, preferują kontakt mailowy i znaleźli w naszej ofercie gotowe rozwiązania, które w pełni ich satysfakcjonują. Również i w tym przypadku zapewniamy najwyższą jakość usług oraz udostępniamy wszelkie rozwiązania techniczne wdrożone na naszej platformie.

Pomimo dołożenia wszelkich starań w wypracowanie odpowiednich rozwiązań, zdajemy sobie sprawę, że nie pokryliśmy 100% Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na propozycje i jeśli macie Państwa specyficzne wymagania, prosimy o kontakt. Postaramy się pomóc, doradzić oraz w razie potrzeby dopasować ofertę indywidualnie.