Rejestracja

3 miesiące darmowych testów
20 sms'ów gratis

Logowanie

Zasady rozliczeń

Serwis SMeSKom jest przygotowany na dwie podstawowe formy współpracy:

 • prepaid – przedpłata, brak konieczności podpisywania umowy. Wszystkie płatności na poczet abonamentów, lub dodatkowych SMS'ów pobierane są "z góry". Ta forma współpracy pozwala na szybkie rozpoczęcie wykorzystywania platformy, wystarczy po zaktywowaniu usługi opłacić wygenerowane naliczenia i można rozpocząć wysyłanie / odbieranie SMS'ów. Na drugi dzień po zaksięgowaniu wpłaty system generuje i wysyła fakturę VAT (jeśli podane zostały prawidłowe dane firmy).
 • Postpaid – opłata „z dołu” na podstawie wystawionej faktury. Konieczne jest podpisanie umowy. –Ta forma współpracy proponowana jest dla klientów, którzy nie chcą lub nie mogą rozliczać się z góry.

Oba typy współpracy bazują na systemie abonamentowym, który pozwala na ustawienie odpowiedniej ceny SMS'ów do wielkości generowanego ruchu.

W przypadku formy prepaid, faktura jest wystawiana w dniu następnym po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

W przypadku podpisania umowy, faktury generujemy na początku każdego miesiąca i zawierają naliczenia z całego poprzedniego miesiąca. Warunkiem koniecznym do wystawienia faktury jest podania wszystkich danych firmy.

Rozliczenia

 • Poprzez przelew bankowy zgodnie z poniższymi danymi:
  Bank mBank
  Konto 16 1140 2004 0000 3102 4762 7058
  Odbiorca Softika S.C.
  Ulica Wańkowicza 1
  Kod pocztowy 09-410
  Miejscowość Płock

  Przelewy na konto bankowe są księgowane wieczorem każdego dnia roboczego. Prosimy o kontakt, jeśli zachodzi potrzeba dodania środków w środku dnia lub w weekend.

 • Poprzez serwis platnosci.pl (do kwoty 1000 PLN)