Rejestracja

3 miesiące darmowych testów
20 sms'ów gratis

Logowanie

Jak wysyłać SMSy bez własnego oprogramowania

W naszej ofercie oprócz zaawansowanych interfejsów posiadamy rozwiązania, dzięki którym możliwe jest wysyłania SMS'ów bez ponoszenia dodatkowych kosztów na specjalne aplikacji.

  • MultiBramka – komunikator SMS'owy – specjalna aplikacja www, do użycia której wymagane jest jedynie podłączenie do Internetu i dowona przegladarka www (IE, Firefo, Chrome, Opera). MultiBramka pozwala na przechowywania, edycję, grupowanie kontkatów. Wysyłkę pojedynczo lub grupowo, odbiór SMS'ów zwrotnych. Dodatkowo szablony wiadomości, planowanie czasu realizacji wysyłki, zarządzanie użytkownikami i wyszukiwarka. MultiBramka jest w pełni gotowa po uruchomieniu dowolnej usługi na platformie SmeSKom.
  • SMS2email – zamiana email na SMS i odwrotnie. Wystarczy program pocztowy, którego używamy w biurze lub domu. Wysyłka SMS'a polega na utworzeniu odpowiedniego maila i wysłania go na określony adres. SMS'y zwrotne podebraniu przez bramkę zostaną wysłane na ustalony adres email. Możliwe jest wysyłanie wielu wiadomości SMS do różnych odbiorców z użyciem jednego emaila.
  • Excel2SMS – w celu szybkiej wysyłki do wielu odbiorców wystarczy baza numerów w popularnej formie arkusza Excel i treść wiadomości. Takie informacje wysłane mailem wystarczą do przeprowadzenia błyskawicznej kampanii. Nasz pracownik sprawdzi bazę numerów, poprawności treści i zrealizuje wysyłkę. Zwykle na drugi dzień zostanie wygenerowany raport z wysyłki, dzięki któremu można poznać skuteczność doręczenia do poszczególnych numerów. Usługa Excel2SMS nie wymaga nawet rejestracji ani logowania do naszego systemu.