Rejestracja

3 miesiące darmowych testów
20 sms'ów gratis

Logowanie

Komunikaca SMS w branży dystrybucji artykułów spożywczych

Rozwój

Oferujemy Państwu rozwój systemów informatycznych za pomocą dodatkowych usług opartych na przesyłaniu wiadomości SMS. Dzięki integracji Państwa systemu ze SMESKOMEM można wysłać klientom informację o nowych promocjach lub towarach dostępnych w asortymencie. Zainteresowany klient może, odpowiadając na tego SMS'a, zgodzić się na wzięcie udziału w promocji bądź też wyrazić zainteresowanie nowym produktem.

Możliwe jest zautomatyzowanie oraz uproszczenie procesu zakładania kont w serwisie poprzez wysyłanie haseł SMS'em.

Zmniejszenie kosztów

Dzięki zautomatyzowanej wymianie informacji z klientem, osoba zajmująca się przyjmowaniem zamówień będzie mogła wykonać to zadanie w krótszym czasie.

Tworzenie kampanii reklamowych, również może być o wiele prostrze i tańsze dzięki komunikacji SMS'owej. Wysyłanie automatycznie przygotowanego, dla klienta, tekstu oszczędzi wiele cennego czasu, który trzeba by było poświęcić na przygotowanie maila.

Usprawnienie logistyki

Za pomocą wiadomości SMS bardzo szybko przekażemy informacje kierowcom/dostawcom o dodatkowych kursach, zmianach trasy lub też o potrzebie powrotu do bazy.

Kontakt z klientami

Marketing mobilny ma większą szanse dotarcia do odbiorcy. Wysłany bezpośrednio na telefon daje pewność, że klient go odbierze w odpowiednim czasie np. podczas trwania promocji.

Telefon komórkowy prawie zawsze nosi się przy sobie, jest to niezbędne narzędzie pracy a dostępność do niego jest większa niż do komputera.

Klient może również sam skontaktować się z Państwa firmą, wysyłając zapytanie o dostępność produktów, czas dostawy bądź przesuniecia terminu odbioru zamówionego towaru. Oferujemy specjalne usługi (np. Numer Dedykowany), dzięki którym jest to możliwe.

Windykacja

W przypadku windykacji należności można powiadomić klienta o tym fakcie za pośrednictwem SMS'a, co jest znacznie tańsze od wysyłki listu. Z takiego rozwiązania korzysta szereg firm mających kłopoty w egzekwowaniu długu. Jest to szybki, skuteczny a zarazem tani sposób przypominający klientowi nie tylko o zaległych płatnościach ale również o zbliżającym się terminie płatności.

Podsumowanie

Wykorzystanie naszego serwisu pozwoli Państwu na zgromadzenie całej korespondencji SMS w jednym miejscu. Będziecie Państwo w stanie poprawić jakość świadczonych usług, udoskonalić i częściowo zautomatyzować kontakt z pracownikami terenowymi (kierowcami) oraz ułatwić zamówienia swoim klientom.

Nasze rozwiązanie pozwoli skuteczniej i szybciej reagować na zgłoszenia Państwa klientów i pracowników.

Świadczymy szeroki zakres usług, które można wykorzystać na wielu różnych płaszczyznach. Proponujemy Państwu konkretne, gotowe, rozwiązania ale jednocześnie gotowi jesteśmy pomóc w wypracowaniu rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb.

Warunki techniczne niezbędne do rozpoczęci współpracy

Do korzystania z naszych usług wystarczy komputer z dostępem do internetu. Obsługa naszych aplikacji wymaga jedynie dowolnej popularnej przeglądarki internetowej.

W naszym asortymencie posiadamy, zupełnie za darmo, bardzo wygodne narzędzie służące do wysyłania SMS'ów. Jest to program dostępny przez, dowolną, przeglądarkę internetową o nazwie MULTIBRAMKA.

Posiadamy również szereg możliwości zintegrowania z nami Państwa systemów informatycznych. Mamy kilka interfejsów, które w prosty sposób można oprogramować.

To wszystko jest dostępne w cenie abonamentów za poszczególne usługi.

Przykładowe koszty usług

Komunikacja dwukierunkowa z pracownikami bądź klientami.

Bramka Eko jest w specyficznych warunkach bramką dwukierunkową. Najpierw trzeba wysłać wiadomość na numer telefonu aby móc otrzymać od niego SMS'a zwrotnego. Może być wykorzystana jako bramka jednokierunkowa, informująca klientów o różnego rodzaju promocjach z wyłączeniem SMS-ów windykacyjnych.

Ilość SMS-ów Koszty
200 15 PLN
2000 120 PLN
20000 1000 PLN

Numer Dedykowany ( własny numer telefonu,na który klienci mogą wysyłać dowolne SMS-y ) opłata miesięczna: 150 PLN ( dodatkowo 0,03 PLN każdy SMS odebrany)

Wysyłne SMS-y, typu Powiadomienia ( nie są wysyłane z Numeru Dedykowanego ).


Windykacja

Wiadomości SMS o charakterze windykacyjnych. W telefonie odbiorcy pojawi się SMS, którego nadawcą jest 11-sto znakowy napis - np. nazwa firmy

Ilość SMS-ów Koszty
100 13 PLN
1000 115 PLN
10000 1000 PLN

Marketing

Bramka Eko jeśli życzą sobie państwo odpowiedzi na wysłanego SMS'a bądź Bramka Powiadomienia z 11-sto znakowym nadawcą, zamiast numeru telefonu na którą nie można odpowiadać.

Bramka Powiadominia

Ilość SMS-ów Koszty
100 13 PLN
1000 115 PLN
10000 1000 PLN

Bramka Eko

Ilość SMS-ów Koszty
200 15 PLN
2000 120 PLN
20000 1000 PLN

Zapraszamy do kontaktu z nami - informacje tutaj. Oferta handlowa nie jest w stanie wyjaśnić wszystkich możliwości systemu oraz rozchwiać wszystkich wątpliwości dotyczących sposobu wykorzystania. Odpowiemy na każde pytanie oraz doradzimy jak najlepiej dopasować usługę do aktualnych potrzeb.